-
1 × ₹12,500.00×
Subtotal: ₹12,500.00
| Product Dimensions | 65.5D x 53.6W x 133.3H Centimeters |
| Brand | Whirlpool |
| Capacity | 207 litres |
| Configuration | Single |
| BEE Star Rating | 3 Star |
207 L : Good for couples and small families
Inverter Compressor
3 Star : For Energy savings up to 35%
Direct Cool : Economical, consumes less electricity, requires manual defrosting
| Brand | Samsung |
| Operating System | Android 15 |
| RAM Memory Installed Size | 8 GB |
| CPU Model | Exynos 1330 S5E8535 |
| CPU Speed | 2.4 GHz |