-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
| Product Dimensions | 55.5D x 91.5W x 106.5H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 12 Kilograms |
| Special Feature | Semi-automatic |
| Access Location | Top Load |
| Product Dimensions | 100D x 96W x 60H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 10 Kilograms |
| Special Feature | Semi-automatic |
| Access Location | Top Load |
| Product Dimensions | 71.6D x 91.2W x 178H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 653 litres |
| Configuration | Side-by-Side |
| Colour | Black DOI |
| Brand | ‎Whirlpool |
|---|---|
| Model | ‎360 Degree Bloomwash Pro H 9.5 |
| Capacity | ‎9.5 Kilograms |
| Annual Energy Consumption | ‎50 Watts |
| Maximum Rotational Speed | ‎740 RPM |
| Noise Level Washing | ‎63 dB |
| Noise Level Spinning | ‎72 dB |
| Noise Level | ‎63 dB |
| Installation Type | ‎Free Standing |
| Part Number | ‎360 Degree Bloomwash Pro H 9.5 |
| Form Factor | ‎Top-Loading |
| Special Features | ‎In built heater |
| Colour | ‎Graphite |
| Control Console | ‎Fully Automatic |
| Number of Option Cycles | ‎12 |
| Access Location | ‎Top Load |
| Voltage | ‎220 Volts |
| Material | ‎Stainless Steel |
| Included Components | ‎1 Washing Machine, 1 Inlet Pipe, 1 Outlet Pipe and 1 Manual |
| Batteries Included | ‎Yes |
| Batteries Required | ‎No |
| Manufacturer | ‎Whirlpool |
| Country of Origin | ‎India |
| In The Box |
|
| Type |
|
| Refrigerator Type |
|
| Defrosting Type |
|
| Compressor Type |
|
| Capacity |
|
| Number of Doors |
|
| Star Rating |
|
| Coolpad |
|
| Toughened Glass |
|
| Built-in Stabilizer |
|
| Body Material |
|
| Shelf Material |
|
| Handle Type |
|
| Design |
|
| Other Convenience Features |
|
| Power Consumption |
|
| Power Requirement |
|
| BEE Rating Year |
|
| Stabilizer Required |
|
| Number of Refrigerator Shelves |
|
| Launch Year |
|
| Other Features |
|
| Net Height |
|
| Net Depth |
|
| Net Width |
|
| Weight |
|
| Other Dimensions |
|
| Brand | ‎Voltas Beko |
|---|---|
| Model | ‎WTT85DBRG |
| Capacity | ‎8.5 Kilograms |
| Part Number | ‎WTT85DBRG |
| Special Features | ‎Semi automatic |
| Colour | ‎Red |
| Control Console | ‎Push Button |
| Number of Option Cycles | ‎3 |
| Access Location | ‎Top Load |
| Included Components | ‎Wheels |
| Batteries Required | ‎No |
| Manufacturer | ‎Voltas Beko |
| Country of Origin | ‎India |
| rand | Kaff |
| Product Dimensions | 45D x 60W x 48H Centimeters |
| Colour | Black |
| Special Feature | Double Baffle Filter, Auto Clean, Touch Control |
| Finish Type | easter |