-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
| Brand | ‎LG |
|---|---|
| Model | ‎GL-S342SPZY |
| Capacity | ‎340 litres |
| Annual Energy Consumption | ‎263 Kilowatt Hours Per Year |
| Refrigerator Fresh Food Capacity | ‎246 litres |
| Freezer Capacity | ‎94 Litres |
| Installation Type | ‎Freestanding |
| Part Number | ‎2J2R0217 |
| Form Factor | ‎Convertible |
| Special Features | ‎Inverter Compressor, Convertible, Door Ajar Alarm, Stabilizer free operation, Adjustable Shelves |
| Product Dimensions | 680 x 715 x 1725mm |
| Brand | LG |
| Capacity | 466 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 1 Star |
| Product Dimensions | 55.5D x 63.7W x 157.5H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 263 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 3 Star |
| Product Dimensions | 78D x 73W x 180H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 308 litres |
| Configuration | Full-Sized Freezer-on-Top |
| Energy Star | 2 Star |
| Product Dimensions | 66.9D x 58.5W x 167.5H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 288 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 2 Star |
| Product Dimensions | 71D x 60W x 172H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 343 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 2 Star |
| Product Dimensions | 73D x 78W x 180H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 506 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 1 Star |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 0.01 British Thermal Units |
| Special Feature | Anti bacterial Filter |
| Product Dimensions | 78.5D x 25.5W x 55.5H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1 Tons |
| Cooling Power | 1 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 87D x 28.8W x 77.8H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 107D x 28.8W x 78.3H Centimeters |
| Energy Star | 4 Star |
| Colour | WHITE |
| Voltage | 230 Volts |
| Noise Level | 39 dB |
| Control Method | Voice |
| Core Material | Copper |