-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | Samsung |
| Display Technology | 4K UHD, Crystal Processor 4K, HDR, Pur Color |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Special Feature | Crystal Processor 4K, Endless Free Content, Samsung Knox Security, Slim Look, SolarCell Remote |
Key Features
| Smart TV |
|
| Launch Year |
|
| Model Name |
|
| Operating System |
|
| Color |
|
| HDMI Ports |
|
| USB Ports |
|
| Brand | Godrej |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 4.95 Kilowatts |
| Special Feature | R32 green AC, Copper condenser with anticorrosive blue fins ,Hydrophilic blue fin evaporator, Dust filter |
| Product Dimensions | 66D x 66W x 43H Centimeters |
| Brand | Voltas |
| Capacity | 2 Tons |
| Cooling Power | 1.99 Kilowatts |
| Special Feature | Remote Controlled, Dust Filter |
| Product Dimensions | 81D x 66W x 43H Centimeters |
| Brand | Blue Star |
| Capacity | 1.05 Tons |
| Cooling Power | 4800 British Thermal Units |
| Special Feature | Fast Cooling |
| Product Dimensions | 43D x 66W x 66H Centimeters |
| Brand | Hitachi | ||||||||||
| Capacity | 1.5 Tons | ||||||||||
| Special Feature | Sleep Mode | ||||||||||
| Product Dimensions | 107D x 23.4W x 29H Centimeters | ||||||||||
| BEE Star Rating | 3 Star
|