-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
| Brand | KAFF |
| Heating Elements | 4 |
| Colour | Black |
| Power Source | Electric |
| Fuel Type | Gas |
| Brand | KAFF |
| Product Dimensions | 60D x 49W x 51H Centimeters |
| Colour | Matt Black |
| Special Feature | Auto Clean |
| Finish Type | Black Finish,Metal |
| Brand | KAFF |
| Product Dimensions | 66D x 25.4W x 53.3H Centimeters |
| Colour | Black |
| Special Feature | 60 CM Heavy Duty Baffle Filter Pyramid Kitchen Chimney |
| Finish Type | Copper,Black |
| Brand | LG |
| Product Dimensions | 46D x 47.5W x 28.5H Centimeters |
| Colour | Black |
| Capacity | 21 litres |
| Special Feature | Auto Cook, Defrost, Interior light, Turntable, Racks |
| Brand | LG |
| Product Dimensions | 47.5D x 46W x 28H Centimeters |
| Colour | Glossy Black |
| Capacity | 21 litres |
| Special Feature | Intellowave Technology, Defrost, Child Safety Lock, One Touch Button, Auto Cook, Turntable, Cooking Completion Alarm, Energy Saving, Light Disinfect, Rust Proof, Multiple Power Level |
| Capacity | 11 Kilograms |
| Brand | LG |
| Product Dimensions | 60D x 56.5W x 85H Centimeters |
| Special Feature | Pre Wash ,Steam ,TurboWash 39, Wrinkle Care ,Allergy Care (washer), Wi-Fi ,Wool (Hand/Wool), Add Item, TurboWash, Delay End, Child Lock ,Steam Refresh, Rinse+, Remote Start, Speed 14 |
| Cycle Options | Wool |
| Voltage | 230 Volts |
| Maximum Rotational Speed | 1200 RPM |
| Access Location | Front Load |
| Included Components | 1 unit of machine, 1 unit of drain hose, 1 unit OT hose, 1 unit of QRG, 1 unit of user manual |
| Option Cycles | 3 |
| Capacity | 8 Kilograms |
| Brand | LG |
| Cycle Options | Be, Delicates, Spin, Heavy Duty |
| Controls Type | Push Button |
| Brand | Panasonic |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 35D x 44W x 50H Centimeters |
| Special Feature | Portable, Temperatur, Timer, Lightweight |
| Material | Iron |
| Brand | Panasonic |
| Product Dimensions | 51D x 30W x 35H Centimeters |
| Special Feature | Crispy Tawa, Defrost, Magic Grill, Reheat, Rotisserie |
| Material | Alloy Steel |
| Control Type | Button Control |