-
1 × ₹5,699.00×
Subtotal: ₹5,699.00
Key Features
| Brand | IFB |
| Colour | Black |
| Oven Cooking Mode | Convection |
| Fuel Type | Electric |
| Installation Type | Countertop |
| Wattage | 800 Watts |
| Item Dimensions LxWxH | 44 x 60 x 30 Centimeters |
| Item Weight | 12000 Grams |
| Defrost System | Quick Defrost |
| Frequency | 50 Hz |
Key Features
| Brand | IFB |
| Product Dimensions | 44D x 53.9W x 30H Centimeters |
| Colour | Black |
| Capacity | 30 litres |
| Special Feature | 101 Auto Cook Menus, Steam Clean, Disinfect, Deodorize, Timer option, Digital Clock, Power Save, Keep Warm, Overheating Protection, Sensor Malfunction Protection See more |
| Recommended Uses For Product | Residential |
| Installation Type | Countertop |
| Wattage | 800 Watts |
| Material | Metal |
| Ventilation Type | Convertible |
| Product Dimensions | 53.4D x 65W x 117.2H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 190 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 3 Star |
| Product Dimensions | 65.5D x 53.6W x 133.3H Centimeters |
| Brand | Whirlpool |
| Capacity | 207 litres |
| Configuration | Single |
| BEE Star Rating | 3 Star |