-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
| Product Dimensions | 63.7D x 55.5W x 163.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 256 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 63.7D x 55.5W x 163.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 256 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 73.2D x 63W x 178.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 350 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 73.2D x 63W x 178.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 350 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 74.7D x 70W x 171H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 396 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 72.3D x 91.2W x 183H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 650 litres |
| Configuration | French Door |
| BEE Star Rating | No Rating |
| Product Dimensions | 61D x 68W x 175H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Configuration | Full-Sized Side-by-Side |
| Special Feature | Inverter Compressor |
| Installation Type | Freestanding |