-
1 × ₹15,950.00×
Subtotal: ₹15,950.00
Product Type
QLED
Screen Size
1.08 m
Resolution
4K (3,840 x 2,160)
Picture Engine
Q4 AI Processor
Product Type
QLED
Screen Size
1.25 m
Resolution
4K (3,840 x 2,160)
Picture Engine
Q4 AI Processor
Product Type
QLED
Screen Size
1.25 m
Resolution
4K (3,840 x 2,160)
Picture Engine
Q4 AI Processor
| Brand | Samsung |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 4.4 Kilowatts |
| Special Feature | 4 Way Swing, Fast Cooling, Inverter Compressor, Remote Controlled, WiFi Enabled |
| Product Dimensions | 21.5D x 82W x 29.9H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 5 Kilowatts |
| Special Feature | 4 Way Swing, Fast Cooling, Inverter Compressor, Remote Controlled, WiFi Enabled |
| Product Dimensions | 21.5D x 88.9W x 29.9H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 5 Kilowatts |
| Special Feature | 4 Way Swing, Fast Cooling, Inverter Compressor, Remote Controlled, WiFi Enabled |
| Product Dimensions | 21.5D x 105.5W x 29.9H Centimeters |
Product Type
LED
Display
1.89 m
Resolution
4K (3,840 x 2,160)
Video
Crystal Processor 4K
HDMI
3
USB
1 x USB-A
| Product Dimensions | 56.8D x 54W x 100H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 10 Kilograms |
| Special Feature | AI Wash, Dual Stormâ„¢ Pulsator, Eco Bubble Technology, SmartThings App Connectivity, Super Speed |
| Access Location | Top Load |