-
1 × ₹18,400.00×
Subtotal: ₹18,400.00
| Product Dimensions | 100D x 96W x 60H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 10 Kilograms |
| Special Feature | Semi-automatic |
| Access Location | Top Load |
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | PANASONIC |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Flat |
| Product Dimensions | 55.5D x 91.5W x 106.5H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 12 Kilograms |
| Special Feature | Semi-automatic |
| Access Location | Top Load |
| Brand | Panasonic |
| Colour | White |
| Capacity | 20 litres |
| Special Feature | Mechanical Knob |
| Installation Type | Freestanding |
| Wattage | 800 Watts |
| Material | Metal |
| Included Components | Microwave oven, Instruction manual and Warranty card |
| Voltage | 230 Volts |
| Item Weight | 10000 Grams |
| Brand | Panasonic |
| Colour | Black |
| Product Dimensions | 35D x 44W x 50H Centimeters |
| Special Feature | Portable, Temperatur, Timer, Lightweight |
| Material | Iron |
| Brand | Panasonic |
| Colour | Grey |
| Capacity | 27 litres |
| Installation Type | Freestanding |
| Material | Iron |
| Included Components | User Manual, Warranty Card, Extended Warranty Card, High/low Round Wire Rack and Glass Tray |
| Voltage | 230 Volts |
| Human Interface Input | Buttons |
| Item Weight | 17200 Grams |
| Frequency | 50 Hz |
| Brand | Panasonic |
| Product Dimensions | 51D x 30W x 35H Centimeters |
| Special Feature | Crispy Tawa, Defrost, Magic Grill, Reheat, Rotisserie |
| Material | Alloy Steel |
| Control Type | Button Control |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 107D x 28.8W x 78.3H Centimeters |
| Energy Star | 4 Star |
| Colour | WHITE |
| Voltage | 230 Volts |
| Noise Level | 39 dB |
| Control Method | Voice |
| Core Material | Copper |