-
1 × ₹32,700.00×
Subtotal: ₹32,700.00
| Brand | KAFF |
| Heating Elements | 4 |
| Colour | Black |
| Power Source | Electric |
| Fuel Type | Gas |
| Brand | KAFF |
| Product Dimensions | 60D x 49W x 51H Centimeters |
| Colour | Matt Black |
| Special Feature | Auto Clean |
| Finish Type | Black Finish,Metal |
| Brand | KAFF |
| Product Dimensions | 66D x 25.4W x 53.3H Centimeters |
| Colour | Black |
| Special Feature | 60 CM Heavy Duty Baffle Filter Pyramid Kitchen Chimney |
| Finish Type | Copper,Black |
| rand | Kaff |
| Product Dimensions | 45D x 60W x 48H Centimeters |
| Colour | Black |
| Special Feature | Double Baffle Filter, Auto Clean, Touch Control |
| Finish Type | easter |