-
1 × ₹15,499.00×
Subtotal: ₹15,499.00
| Smart TV |
|
| Launch Year |
|
| Model Name |
|
| Operating System |
|
| Color |
|
| HDMI Ports |
|
| USB Ports |
|
| Screen Size | 55 Inches |
| Brand | Samsung |
| Display Technology | 4K UHD, Crystal Processor 4K, HDR, Pur Color |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Screen Size | 65 Inches |
| Brand | Samsung |
| Display Technology | 4K UHD, Crystal Processor 4K, HDR, Pur Color |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 50 Hz |
| Special Feature | Alexa In-built, Crystal Processor 4K, Endless Free Content, Samsung Knox Security, Slim Look |
| Included Components | 1 Number LED TV, 1 Number POWER CORD, 2 Numbers BATTERY (AAA Size), 1 Number REMOCON, 1 Number STAND TOP |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, Wi-Fi |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Product Dimensions | 26.7D x 145.3W x 88H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Colour | Black |
| Capacity | 20 litres |
| Special Feature | Auto Cook, Defrost,Control Panel lock, Timer, interior Light, Turntable, GT Excluisve ,Membrane Control, Epoxy Cavity , Pocket Handle, Clock, End Reminder, LED Display, Autocook Menus |
| In The Box |
|
| Brand |
|
| Model Name |
|
| Type |
|
| Capacity in Tons |
|
| Star Rating |
|
| BEE Rating Year |
|
| Color |
|
| Cooling Capacity |
|
| Compressor |
|
| Dehumidification |
|
| Remote Control |
|
| Refrigerant |
|
| Operating Modes |
|
| Condenser Coil |
|
| Product Dimensions | 63.7D x 55.5W x 154.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 236 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 63.7D x 55.5W x 163.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 256 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
| Product Dimensions | 63.7D x 55.5W x 163.5H Centimeters |
| Brand | Samsung |
| Capacity | 256 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |