-
1 × ₹5,699.00×
Subtotal: ₹5,699.00
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 0.01 British Thermal Units |
| Special Feature | Anti bacterial Filter |
| Product Dimensions | 78.5D x 25.5W x 55.5H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 107D x 28.8W x 78.3H Centimeters |
| Energy Star | 4 Star |
| Colour | WHITE |
| Voltage | 230 Volts |
| Noise Level | 39 dB |
| Control Method | Voice |
| Core Material | Copper |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 87D x 28.8W x 77.8H Centimeters |
| Energy Star | 4 Star |
| Colour | White |
| Voltage | 230 Volts |
| Noise Level | 38 dB |
| Control Method | Remote, Touch, Voice |
| Core Material | Copper |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1 Tons |
| Cooling Power | 1 Tons |
| Special Feature | Air Purification Filter |
| Product Dimensions | 87D x 28.8W x 77.8H Centimeters |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 17230 British Thermal Units |
| Special Feature | Low Noise Level: 53-56 (db), Healthy Cooling: Equipped with the PM 0.1 Filter to provide dust free, clean air by removing the PM 0.1 particles in the air., Stabilizer free operation within 145 V – 280 V range, Refrigerant Gas: R32 – Environmental Friendly – No Ozone Depletion Potential, Comfort Sleep Modes – (Auto/Cool/Fan/Dry), Powerful Mode, Eco Mode, Fan Speed Modes – Auto/High/Medium/Low See more |
| Product Dimensions | 66D x 78.3W x 43H Centimeters |
| Screen Size | 43 Inches |
| Brand | PANASONIC |
| Display Technology | LED |
| Resolution | 4K |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Special Feature | Flat |
| Brand | Panasonic |
| Capacity | 1.5 Tons |
| Cooling Power | 17230 British Thermal Units |
| Special Feature | Low Noise Level: 56-57 (db), Healthy Cooling: Equipped with the PM 0.1 Filter to provide dust free, clean air by removing the PM 0.1 particles in the air., Refrigerant Gas: R32 – Environmental Friendly – No Ozone Depletion Potential, Stabilizer free operation within 195 V – 265 V range, Comfort Sleep Modes – (Cool/Fan/Dry), Powerful Mode, Fan Speed Modes – Auto/High/Medium/Low See more |
| Product Dimensions | 66D x 78.3W x 43H Centimeters |