-
1 × ₹15,499.00×
Subtotal: ₹15,499.00
| Product Dimensions | 71D x 60W x 164H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 322 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
Key Features
| Brand | ‎LG |
|---|---|
| Model | ‎GL-S342SPZY |
| Capacity | ‎340 litres |
| Annual Energy Consumption | ‎263 Kilowatt Hours Per Year |
| Refrigerator Fresh Food Capacity | ‎246 litres |
| Freezer Capacity | ‎94 Litres |
| Installation Type | ‎Freestanding |
| Part Number | ‎2J2R0217 |
| Form Factor | ‎Convertible |
| Special Features | ‎Inverter Compressor, Convertible, Door Ajar Alarm, Stabilizer free operation, Adjustable Shelves |
Key Features
Key Features
| Product Dimensions | 71D x 60W x 172H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 343 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| Energy Star | 2 Star |
| Product Dimensions | 60D x 71W x 172H Centimeters |
| Brand | LG |
| Capacity | 360 litres |
| Configuration | Freezer-on-Top |
| BEE Star Rating | 2 Star |
Key Features
Key Features